Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 499 Kč a máte dopravu ZDARMA
Novinky
11.12.2022
Náš poslední jarmark v roce 2022
V sobotu nás naposledy můžete potkat ve stánku na loveckém zámečku. Pojďte nasát adventní atmosféru a koupit ještě poslední drobnosti pro své blízké. ... číst celé
19.09.2021
Certifikovaný palmový vosk
Od září 2021 používáme pouze certifikovaný (RSPO) palmový vosk, co to znamená ? Vosk pochází z farem kde nedochází k devastaci pralesů. Jsme rádi, že ... číst celé
19.09.2021
Máte doma sklo od starých vypálených svíček?
Nově svým zákazníkům nabízíme zalévání svíček do vlastního skla. Funguje to stejně jako u svíček na objednávku. Vyberete si barvu,parfém a intenzitu v... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Odhořívání svíčky 10cm

  1. Úvod
  2. Dodací podmínky a doprava
Dodací podmínky a doprava

Dodací podmínky a doprava Česká republika

Osobní odběr v naší provozovně
• zboží si můžete vyzvednout osobně v naší  provozovně v Kněžicích.
• při osobním odběru zboží ,částku uhradíte předem bankovním převodem na náš účet. Před vyzvednutím, vyčkejte na oznámení e-mailem, že jsme vaši platbu přijali.
• jakmile bude vaše objednávka připravena k vyzvednutí, obdržíte e-mailem potvrzení, po kterém bude zboží k vyzvednutí po dobu 7 dní.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: pokud zvolíte způsob doručení osobní odběr, vždy vyčkejte, než obdržíte potvrzení o vychystání vaší zásilky e-mailem, předejdete tím situaci, že přijdete vyzvednout zboží, které nebude připraveno k odběru! Děkujeme za pochopení.

Cena za vyzvednutí je 0 Kč

Kurýr Zásilkovna
• zásilka bude doručena prostřednictvím přepravní společnosti Zásilkovna na vámi uvedenou pobočku .
• v okamžiku expedice zásilky vám e-mailem pošleme potvrzení o odeslání zásilky, včetně podacího čísla balíku. Zásilku poté můžete sledovat v online systému Zásilkovny.
• zásilku odešleme do 5 dnů po připsání požadované částky na náš účet.
• při přebírání zásilky vždy pečlivě zkontrolujte stav obalu, pakliže zásilka vykazuje jakékoli známky poškození či otevření, zásilku nepřebírejte a bude vrácena zpět, nebo zásilku převezměte, pečlivě zkontrolujte obsah zásilky a do 5 dní nahlaste poškození Zásilkovně, které s vámi zahájí reklamační řízení poškozené zásilky.

Cena za doručení při platbě předem je 90 Kč včetně balného .

Kurýr Balíkovna
• zásilka bude doručena prostřednictvím přepravní společnosti Česká Pošta na vámi uvedenou pobočku .
• v okamžiku expedice zásilky vám e-mailem pošleme potvrzení o odeslání zásilky, včetně podacího čísla balíku. Zásilku poté můžete sledovat v online systému České pošty.
• zásilku odešleme do 5 dnů po připsání požadované částky na náš účet.
• při přebírání zásilky vždy pečlivě zkontrolujte stav obalu, pakliže zásilka vykazuje jakékoli známky poškození či otevření, zásilku nepřebírejte a bude vrácena zpět, nebo zásilku převezměte, pečlivě zkontrolujte obsah zásilky a do 5 dní nahlaste poškození České Poště, které s vámi zahájí reklamační řízení poškozené zásilky.

Cena za doručení při platbě předem je 70 Kč včetně balného .

Elektronicky emailem - poukazy
• Tento typ dopravy je určen pouze pro dárkový poukaz. Jakmile obdržíme Vaši platbu, dárkový poukaz  Vám v co nejkratším čase zašleme na uvedený email.